WAP Pramogos
Naudojimo sąlygos
Naudojimasis šia svetaine reiškia, kad sutinkate su šiomis taisyklėmis ir nuostatomis. grj.us.lt svetainę ir jos savininkas pasilieka teisę bet kada pakeisti šią svetainę ir šias taisykles bei nuostatas.
ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS
grj.us.lt ir savininkas nėra atsakingas už jokius atsitiktinius, ypatingus, pasekminius ar baudžiamuosius nuostolius, atsirandančius dėl bet kokio veikimo, klaidos, praleidimo, pertraukimo, defekto, atidėto veikimo ar perdavimo, linijos gedimo ar bet kokio naudojimo. ar bet koks nenaudojimas ar bet kurios paslaugos, pateikiamos šioje ar bet kurioje kitoje grj.us.lt svetainėje, net jei grj.us.lt buvo pranešta apie tokios žalos galimybę. Pirmiau pateikti apribojimai ar išimtys gali būti jums netaikomi.
IŠSIŽADEJIMAS
Ši svetainė bei joje esančios medžiagos ir produktai yra pateikiami „tokie, kokie yra“ ir be jokių aiškių ar numanomų garantijų. Kiek tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus, „ grj.us.lt “ atsisako bet kokių aiškių ar numanomų garantijų, įskaitant, bet neapsiribojant, numanomas pateikimo į pardavimą ir tinkamumo konkrečiam tikslui bei nepažeidimų garantijas. grj.us.lt svetainė, ir jos savininkas neatstovauja ir negarantuoja, kad svetainėje esančios funkcijos bus nepertraukiamos ar be klaidų, kad defektai bus ištaisyti. grj.us.lt svetainė, o jos savininkas nesuteikia jokių garantijų ar pareiškimų dėl medžiagų naudojimo šioje svetainėje dėl jų teisingumo, tikslumo, tinkamumo, naudingumo, savalaikiškumo, patikimumo ar kitaip. Aukščiau pateikti apribojimai gali būti netaikomi jums.
SVETAINĖS NAUDOJIMAS
Griežtai draudžiamas bet kokio pobūdžio ar formos priekabiavimas svetainėje, įskaitant el. Paštą, pokalbius ar nepadorią ar įžeidžiančią kalbą. Apsimetinėjimas kitais, įskaitant be apribojimų grj.us.lt svetainės darbuotojams, yra draudžiamas. Negalite įkelti, platinti ar kitaip skelbti per svetainę šmeižiančio, šmeižiančio, nepadoraus, grasinančio, pažeidžiančio privatumo ar viešumo teises, įžeidžiančio, neteisėto ar kitaip nepriimtino turinio, kuris gali sudaryti arba paskatinti nusikalstamą veiką, pažeisti bet kurios šalies teises arba kurios gali kitaip sukelti atsakomybę ar pažeisti bet kurį įstatymą. Negalite įkelti komercinio turinio svetainėje ar naudoti svetainės norėdami prisijungti ar tapti bet kurios kitos komercinės internetinės paslaugos ar kitos organizacijos nariu.

Sutinku su naudojimosi taisyklėmis ar Nesutinku su naudojimosi taisyklėmis

Atgal Pagrindinis
© 2019 WAP Pokalbiai
Naudojimosi sąlygos / Kontaktai